Taxonomy display (7.x-1.0-beta1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Core
ml: കോര്‍

en: View
ml: കാഴ്ച്ച
