Taxonomy display (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Views
mn: Харагдацууд

en: View
mn: Харах
