Taxonomy display (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Core
mr: मूळ

en: Views
mr: याद्या

en: View
mr: बघा
