Taxonomy display (7.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Core
my: အူကြောင်း

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်
