Taxonomy display (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: View
nn: Sjå på

en: Hidden
nn: Skjult
