Taxonomy display (7.x-1.0-beta1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Core
os: Астæумагъз

en: View
os: Фенд
