Taxonomy display (7.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Home
ps: کور

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Views
ps: ليدنې

en: View
ps: ليد

en: Hidden
ps: پټ
