Taxonomy display (7.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Core
ug: سېستىما يادروسى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Hidden
ug: يوشۇرۇن

en: Error message
ug: خاتالىق
