Taxonomy display (7.x-1.0-rc2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Core
bg: Ядро

en: Views
bg: Изгледи

en: View
bg: Прегледай

en: Hidden
bg: Скрит

en: Error message
bg: Съобщение за грешка
