Taxonomy display (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Taxonomy term
ast: Taxonomía del términu

en: Core
ast: Motor

en: View
ast: Vista

en: Hidden
ast: Anubríu

en: Edit term
ast: Editar términu
