Taxonomy display (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Taxonomy term
bs: Taksonomijski term

en: View
bs: Pregled

en: Hidden
bs: Sakriven

en: Edit term
bs: Izmjeni termin
