Taxonomy display (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Taxonomy term
ca: Terme de taxonomia

en: Core
ca: Nucli

en: View
ca: Mostra

en: Term
ca: Terme

en: Hidden
ca: Ocult

en: Edit term
ca: Edita terme

en: Error message
ca: Missatge d'error
