Taxonomy display (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Taxonomy term
cs: Termín taxonomie

en: Core
cs: Jádro

en: View
cs: Zobrazit

en: Term
cs: Termín

en: Hidden
cs: Skryté

en: Edit term
cs: Upravit termín

en: Error message
cs: Chybová zpráva
