Taxonomy display (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Taxonomy term
cy: Term tacsonomi

en: Core
cy: Craidd

en: Views
cy: Gwelediadau

en: View
cy: Gweld

en: Hidden
cy: Wedi cuddio

en: Edit term
cy: Golygu term

en: Error message
cy: Neges wall
