Taxonomy display (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Taxonomy term
el: Όρος ταξινόμισης

en: Core
el: Πυρήνας

en: View
el: Προβολή

en: Term
el: Όρος

en: Hidden
el: Κρυφό

en: Edit term
el: Τροποποίηση όρου

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος
