Taxonomy display (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: Core
et: Tuum

en: Views
et: Vaated

en: View
et: Kuva

en: Term
et: Termin

en: Hidden
et: Peidetud

en: Edit term
et: Muuda terminit

en: Edit this term
et: Muuda seda terminit

en: Error message
et: Veateade
