Taxonomy display (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Taxonomy term
eu: Taxonomia terminoa

en: Views
eu: Bistak

en: View
eu: Bista

en: Term
eu: Termino

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Edit term
eu: Terminoa editatu

en: Error message
eu: Errore mezua
