Taxonomy display (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Taxonomy term
fi: Luokittelutermi

en: Core
fi: Ydin

en: Views
fi: Näkymät

en: View
fi: Näytä

en: Term
fi: Termi

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: Edit term
fi: Muokkaa termiä

en: Edit this term
fi: Muokkaa termiä

en: Error message
fi: Virheviesti
