Taxonomy display (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Taxonomy term
gl: Termo de taxonomía

en: Core
gl: Núcleo

en: Views
gl: Vistas

en: View
gl: Ver

en: Term
gl: Termo

en: Hidden
gl: Oculto

en: Edit term
gl: Editar termo

en: Error message
gl: Mensaxe de erro
