Taxonomy display (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Taxonomy term
he: סיווג במילון

en: Core
he: ליבה

en: Views
he: היבטים

en: View
he: צפיה

en: Term
he: סיווג

en: Hidden
he: מוסתר

en: Edit term
he: עריכת סיווג

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Taxonomy display
he: תצוגת טקסונומיה
