Taxonomy display (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Taxonomy term
hu: Taxonómiakifejezés

en: Core
hu: Alaprendszer

en: Views
hu: Nézetek

en: View
hu: Megtekintés

en: Term
hu: Kifejezés

en: Hidden
hu: Rejtett

en: Edit term
hu: Kifejezés szerkesztése

en: Edit this term
hu: Kifejezés szerkesztése

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: Taxonomy display
hu: Taxonómia megjelenítése
