Taxonomy display (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Taxonomy term
is: Flokkunarhugtak

en: Core
is: Kjarni

en: Views
is: Gagnasýn

en: View
is: Skoða

en: Term
is: Hugtak

en: Hidden
is: Falið
