Taxonomy display (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy term
it: Termine della tassonomia

en: Views
it: Viste

en: View
it: Visualizza

en: Term
it: Termine

en: Hidden
it: Nascosto

en: Edit term
it: Modifica termine

en: Error message
it: Messaggio di errore
