Taxonomy display (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Taxonomy term
ku: واژەی پۆلێن

en: Core
ku: ناوکە

en: View
ku: پیشاندان

en: Hidden
ku: شارراوە

en: Error message
ku: هەڵەپەیام
