Taxonomy display (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: Core
lt: Branduolys

en: Views
lt: Vaizdai

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Term
lt: Terminas

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Edit term
lt: Redaguoti terminą

en: Error message
lt: Klaidos žinutė
