Taxonomy display (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Taxonomy term
oc: Tèrme de taxonomia

en: Core
oc: Còr

en: Views
oc: Vistas

en: View
oc: Veire

en: Term
oc: Tèrme

en: Hidden
oc: Amagat

en: Edit term
oc: Modificar lo tèrme

en: Edit this term
oc: Modificar aqueste tèrme

en: Error message
oc: Messatge d'error
