Taxonomy display (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Taxonomy term
pl: Termin taksonomii

en: Core
pl: Rdzeń

en: Views
pl: Widoki

en: View
pl: Widok

en: Term
pl: Termin

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Edit term
pl: Edycja terminu

en: Edit this term
pl: Edytuj termin

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: Taxonomy display
pl: Widok taksonomii

en: The core Drupal functionality will be used to display the term's associated content.
pl: Wyświetlanie zawartość powiązanej z terminem będzie zrealizowane przez funkcjonalność wbudowaną w rdzeń Drupala.

en: No associated content text
pl: Brak tekstu powiązanej zawartości

en: Use <em>Views</em> for displaying associated content.
pl: Używaj <em>Widoków</em> do wyświetlania powiązanych zawartości.

en: Select which view you would like to display the associated content.
pl: Wybierz, który widok ma wyświetlać zawartość powiązaną z terminem.

en: The display selected will have the taxonomy term ID supplied as the first argument.
pl: Wybrany format wyświetlania będzie miał ID terminu taksonomii jako pierwszy argument.

en: The core Drupal functionality will be used to display the term.
pl: Wyświetlanie terminu będzie zrealizowane przez funkcjonalność wbudowaną w rdzeń Drupala.

en: Term page display
pl: Wyświetlanie strony terminu
