Taxonomy display (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Home
pt: Início

en: Taxonomy term
pt: Termo de taxonomia

en: View
pt: Ver

en: Term
pt: Termo

en: Hidden
pt: Oculto

en: Edit term
pt: Editar termo

en: Edit this term
pt: Editar este termo

en: Error message
pt: Mensagem de erro

en: Taxonomy display
pt: Exibição da taxonomia
