Taxonomy display (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Taxonomy term
ru: Термин таксономии

en: Core
ru: Ядро

en: Views
ru: Представление

en: View
ru: Просмотр

en: Term
ru: Термин

en: Hidden
ru: Скрытый

en: Edit term
ru: Редактирование термина

en: Edit this term
ru: Редактировать этот термин

en: Error message
ru: Сообщение об ошибке

en: Taxonomy display
ru: Отображение таксономии
