Taxonomy display (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Taxonomy term
sv: Taxonomiterm

en: Core
sv: Kärna

en: Views
sv: Vyer

en: View
sv: Visa

en: Hidden
sv: Dold

en: Edit term
sv: Redigera term

en: Error message
sv: Felmeddelande
