Taxonomy display (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Taxonomy term
vi: Từ liệu phân loại

en: Core
vi: Nhân

en: View
vi: Xem

en: Hidden
vi: Ẩn

en: Edit term
vi: Chỉnh sửa từ liệu

en: Error message
vi: Thông báo lỗi
