Taxonomy display (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Home
am: ቤት

en: View
am: ትይታ

en: Ignore
am: ችላ በል

en: Hidden
am: ድብቅ

en: Edit term
am: መጠሪያ አርትእ
