Taxonomy display (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: content
bo: ནང་དོན

en: Taxonomy term
bo: རིགས་དབྱེའི་བྱེ་བྲག་མིང

en: Core
bo: ནང་སྙིང

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Term
bo: ཐ་སྙད

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: Edit term
bo: ཐ་སྙད་རྩོམ་སྒྲིག

en: Edit this term
bo: ཐ་སྙད་འདི་རྩོམ་སྒྲིག
