Taxonomy display (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Home
da: Hjem

en: content
da: indhold

en: breadcrumb
da: brødkrumme

en: Taxonomy term
da: Ord i ordforråd

en: Core
da: Kerne

en: View
da: Vis

en: Ignore
da: Ignorér

en: Hidden
da: Skjult

en: Edit term
da: Redigér ord

en: Edit this term
da: Redigér denne term

en: Error message
da: Fejlmeddelelse
