Taxonomy display (7.x-1.1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: content
dz: ནང་དོན།

en: Taxonomy term
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་གྱི་ཐ་སྙད་

en: View
dz: སྟོན་

en: Edit term
dz: ཐ་སྙད་ཞུན་དག་རྐྱབས་
