Taxonomy display (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: content
eo: enhavo

en: Taxonomy term
eo: Taksonomia termo

en: Views
eo: Vidoj

en: View
eo: Vidu

en: Ignore
eo: Ignoru

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: Edit term
eo: Redaktu terminon
