Taxonomy display (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Home
es: Inicio

en: content
es: contenido

en: breadcrumb
es: ayuda a la navegación

en: Taxonomy term
es: Término de taxonomía

en: Core
es: Núcleo

en: Views
es: Vistas

en: View
es: Ver

en: Term
es: Término

en: Ignore
es: Ignorar

en: Hidden
es: Oculto

en: Edit term
es: Editar término

en: Edit this term
es: Editar este término

en: Error message
es: Mensaje de error

en: Taxonomy display
es: Presentación de la taxonomía
