Taxonomy display (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Home
is: Heim

en: content
is: innihald

en: Taxonomy term
is: Taksonomi orð

en: Core
is: Kjarna

en: View
is: Vís

en: Hidden
is: Krógvað

en: Edit term
is: Broyt orð

en: Error message
is: Feilboð
