Taxonomy display (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: content
fr: contenu

en: breadcrumb
fr: Fil d'ariane

en: Taxonomy term
fr: Terme de taxonomie

en: Core
fr: Cœur

en: Views
fr: Vues

en: View
fr: Voir

en: Term
fr: Terme

en: Ignore
fr: Ignorer

en: Hidden
fr: Caché

en: Edit term
fr: Modifier le terme

en: Edit this term
fr: Modifier ce terme

en: Error message
fr: Message d'erreur
