Taxonomy display (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Home
id: Beranda

en: content
id: konten

en: Taxonomy term
id: Istilah taksonomi

en: Core
id: Inti

en: Views
id: View

en: View
id: Lihat

en: Term
id: Istilah

en: Ignore
id: Abaikan

en: Hidden
id: Tersembunyi

en: Edit term
id: Edit istilah

en: Error message
id: Pesan kesalahan
