Taxonomy display (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: content
jv: kontén

en: Taxonomy term
jv: Taksonomi tetembungan

en: Core
jv: Inti

en: Views
jv: View

en: View
jv: Tampilan

en: Ignore
jv: Abai

en: Hidden
jv: Umpetan

en: Error message
jv: Pesen kesalahan
