Taxonomy display (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: content
kn: ವಿಷಯ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Term
kn: ಅವಧಿ

en: Ignore
kn: ಉಪೇಕ್ಷಿಸು

en: Hidden
kn: ಅಡಗಿಸಲಾದ

en: Error message
kn: ದೋಷ ಸಂದೇಶ
