Taxonomy display (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: content
lv: saturs

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: Core
lv: Kodols

en: Views
lv: Skati

en: View
lv: Skatīt

en: Term
lv: Termins

en: Ignore
lv: Ignorēt

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Edit term
lv: Labot terminu

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums
