Taxonomy display (7.x-1.1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Core
ml: കോര്‍

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Ignore
ml: തിരസ്കരിക്കുക
