Taxonomy display (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: content
ne: विषयवस्तु

en: View
ne: दृश्य

en: Ignore
ne: वास्ता नगरनु

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश
