Taxonomy display (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Home
sl: Domov

en: content
sl: vsebine

en: Taxonomy term
sl: Taksonomski izraz

en: Core
sl: Jedro

en: View
sl: Prikaži

en: Hidden
sl: Skrito

en: Edit term
sl: Uredi termin

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki
