Taxonomy display (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: content
sq: përmbajtja

en: Taxonomy term
sq: Term i taxonomy

en: View
sq: Shfaq

en: Edit term
sq: Ndrysho termin
