Taxonomy display (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: content
te: విషయం

en: Taxonomy term
te: వర్గీకరణ పదం

en: View
te: చూడు

en: Ignore
te: విస్మరించు

en: Error message
te: పొరపాటు సందేశం
