Taxonomy display (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: content
th: เนื้อหา

en: Views
th: ดู

en: View
th: ดู

en: Ignore
th: ไม่สนใจ

en: Hidden
th: ซ่อน

en: Error message
th: ข้อความผิดพลาด
