Taxonomy display (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: content
tr: içerik

en: Taxonomy term
tr: Sınıflandırma terimi

en: Core
tr: Çekirdek

en: Views
tr: Görünümler

en: View
tr: Görüntüle

en: Term
tr: Terim

en: Ignore
tr: Yoksay

en: Hidden
tr: Gizli

en: Edit term
tr: Terim düzenle

en: Error message
tr: Hata mesajı

en: Taxonomy display
tr: Kategori görüntülemesi
